Specjalista ds. BHP

Głuchów, Łódź Voivodeship, Poland DHL Supply Chain 35523 16. July, 2020

OFERUJEMY:

·Realne możliwości rozwoju zawodowego,

·Opieka medyczna Medicover

·Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

·Dofinansowanie do karty sportowej Multisport,

·„Wczasy pod gruszą”,

·Dofinansowanie do wydarzeń sportowych,

·Uczestniczenie w budowie przyjaznego, nowego miejsca pracy w regionie dla setek osób.

ZAKRES ZADAŃ NA STANOWISKU:

·Wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U 1997 mr 109 poz. 704) z późniejszymi zmianami,

·Prowadzenie szkoleń wstępnych z zakresu BHP dla nowo zatrudnionych Pracowników , nadzór nad szkoleniami okresowymi,

·Stałe podnoszenie świadomości bezpieczeństwa pracy wśród pracowników firmy,

·Monitorowanie zgodności wewnętrznych przepisów BHP z aktualnymi aktami prawnymi,

·Dokumentowanie przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych,

·Prowadzenie analiz i ocen ryzyka na stanowiskach pracy oraz ich aktualizacja,

·Prowadzenie i zarządzanie dokumentacją związanej z obszarem BHP, PPOŻ i ochrony środowiska.

OCZEKIWANIA:

·Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe,

·Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

·Bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu BHP,

·Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

·Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

·Uprawnienia Inspektora Ochron Przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem,

·Prawo jazdy kat. B.

Facts and Figures

  • Working Hours

    40

  • Business Unit

    DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Travel Required

    No travel required

  • Employment Type

    Permanent Full-Time

  • Shift Requirement

    Day Time Only

I like working for DHL because it is the worldwide leader in logistics where customers and employees are always in focus.

Current Employee – Project Manager in Bonn